۱۰ استارتاپ ایرانی برای حضور در رویداد «Start.UP! Germany» انتخاب شدند

۹۹/۰۸/۳

رویداد Start.up! Germany Tour 2020 در کمتر یک هفته آینده به صورت مجازی برگزار می‌شود. ابتدای شهریور ماه، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان اعلام کرد که چند استارتاپ ایرانی را برای شرکت در این رویداد معرفی خواهد کرد. اکنون اتاق ایران و آلمان اعلام کرده است که ۱۰ تیم منتخب از ایران در […]

رویداد Start.up! Germany Tour 2020 در کمتر یک هفته آینده به صورت مجازی برگزار می‌شود. ابتدای شهریور ماه، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان اعلام کرد که چند استارتاپ ایرانی را برای شرکت در این رویداد معرفی خواهد کرد. اکنون اتاق ایران و آلمان اعلام کرده است که ۱۰ تیم منتخب از ایران در این رویداد شرکت خواهند کرد.

اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان با انتشار گزارشی اعلام کرد که بیش از 80 درخواست از استارتاپ‌‌های ایرانی برای شرکت در این رویداد دریافت کرده است. از بین این تیم‌ها، ۱۰ تیم در سه حوزه‌ی شهر هوشمند، حمل و نقل، و فناوری بیمه به آلمان معرفی شده‌اند. استارتاپ‌های برگزیده به این شرح هستند:

  • شهر هوشمند: جاست – پارک‌مارک – ملکانا –  نقشه و مسیریاب نشان و اپلیکیشن دوچرخه

  • حمل و نقل: فلیت‌کت – ادن – پادرو

  • فناوری بیمه: بیمه مرکوری – لیتیوم – ایجنت پرو

ابتدای شهریور ماه، اتاق ایران و آلمان از استارتاپ‌ها برای شرکت در این رویداد دعوت کرد و بعد از جمع‌آوری و جمع‌بندی درخواست‌ها، ابتدای مهر ماه یک رویداد Pitch از سوی اتاق برگزار شد تا تیم‌ها خود را معرفی کنند. سپس توسط تیم داوران، از هر بخش تیم‌هایی انتخاب شدند تا در مجموع ۱۰ نماینده از ایران در  Start.UP! Germany حضور داشته باشند.

شرایط حضور در رویداد

عمر کمتر از ۱۰ سال، عبور از مرحله Seed و قرارگیری در مرحله تست بازار و البته توانایی ارائه طرح کسب‌وکار به زبان انگلیسی، از شرایط حضور در این رویداد است. از سوی دیگر طرح تجاری باید با بازار آلمان انطباق داشته باشد و استارتاپ‌ها باید بتوانند نحوه انطباق محصول‌شان با بازار آلمان را توجیه کنند.

اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان  همچنین اعلام می‌کند که تیم‌های منتخب فرصت، شرکت در ruhrSUMMIT امسال در بوخوم را به صورت رایگان خواهند داشت. برای پنجمین بار، ruhrSUMMIT بزرگترین رویداد استارتاپی B2B  آلمان، استارتاپ‌ها را گرد هم می‌آورد. استارتاپ‌های چابک با ایده‌های نوآورانه با کمپانی‌ها و برترین سرمایه‌گذار‌ها آشنا می‌شوند. این رویداد به شرکت‌کنندگانش اجازه می‌دهد تا در مورد همکاری‌ها و سرمایه‌گذاری‌های احتمالی بحث کنند و شبکه خود را گسترش دهند. این رویداد در تاریخ ۲۷ و ۲۸ اکتبر برگزار می‌شود و هزینه شرکت در آن از 29 یورو آغاز می‌شود که اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان اعلام می‌کند می‌تواند آن را برای کسانی که مایل به شرکت در ruhrSUMMIT هستند، تهیه کند.

دیدگاه کاربران

پیام‌های حاوی کلمات رکیک و توهین آمیز منتشر نخواهد شد