اسنپ‌تریپ و ایرانسل همکار می‌شوند

۹۹/۱۰/۳

فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل به خدمات اپلیکیشن ایرانسل ‌من اضافه شد. با آغاز همکاری اسنپ‌تریپ و ایرانسل، مشترکان این اپراتور تلفن همراه برای دریافت خدمات حوزه سفر و گردشگری از این پس می‌توانند این خدمات را در اپلیکیشن ایرانسل من دریافت کنند. به گزارش روابط عمومی اسنپ تریپ ، با همکاری ایرانسل و […]

فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل به خدمات اپلیکیشن ایرانسل ‌من اضافه شد. با آغاز همکاری اسنپ‌تریپ و ایرانسل، مشترکان این اپراتور تلفن همراه برای دریافت خدمات حوزه سفر و گردشگری از این پس می‌توانند این خدمات را در اپلیکیشن ایرانسل من دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی اسنپ تریپ ، با همکاری ایرانسل و اسنپ‌تریپ مشترکان ایرانسل می‌توانند در کنار سایر خدمات اپلیکیشن ایرانسل من هتل‌های داخلی را رزرو و بلیط پروازهای داخلی و خارجی را به طور آنلاین خریداری کنند. افزون بر این امکان رزرو هتل‌های خارجی در آینده به خدمات حوزه سفر و گردشگری اپلیکیشن ایرانسل من افزوده خواهد شد.

متین ارشادی، مدیر مارکتینگ اسنپ تریپ در رابطه با این همکاری گفت: «همکاری اسنپ‌تریپ به عنوان پلتفرم حوزه سفر و گردشگری با ایرانسل به عنوان یکی از اپراتورهای دیجیتال کشور، سبب ارائه خدمات گسترده‌تر به کاربران خواهد شد. اسنپ‌تریپ با ارائه خدمات به مشترکان ایرانسل موفق خواهد شد سهم بزرگتری از بازار گردشگری آنلاین ایران را به خود اختصاص دهد. از این رو تمایل داریم در آینده هم‌افزایی دو مجموعه در بخش‌های مختلف ادامه داشته باشد.»

دیدگاه کاربران

پیام‌های حاوی کلمات رکیک و توهین آمیز منتشر نخواهد شد