فراخوان ثبت‌نام دانش‌بنیان‌ها برای حضور در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰

۹۹/۰۵/۱

سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری «کارن کراد» با انتشار فراخوانی از شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های دانش‌بنیان برای حضور در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰ دعوت کرد. نمایشگاه بین‌المللی جیتکس که از آن به عنوان بزرگترین نمایشگاه حوزه فناوری قرار است امسال با وجود کرونا همچون سال‌های گذشته کمی با تاخیر از ۱۶ تا ۲۰ آذر در کشور امارات […]

سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری «کارن کراد» با انتشار فراخوانی از شرکت‌ها و شتاب‌دهنده‌های دانش‌بنیان برای حضور در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰ دعوت کرد. نمایشگاه بین‌المللی جیتکس که از آن به عنوان بزرگترین نمایشگاه حوزه فناوری قرار است امسال با وجود کرونا همچون سال‌های گذشته کمی با تاخیر از ۱۶ تا ۲۰ آذر در کشور امارات برگزار شود. براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سمت معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری امسال نیز سیاست‌های مشخصی برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک خاورمیانه موسوم به «جیتکس» (GITEX) همه ساله در کشور امارات متحده عربی در شهر دبی، در مرکز تجارت جهانی این شهر برگزار می‌شود. در بخش future stars نمایشگاه جیتکس، کشورهای مختلف جهان به ارائه‌ دستاوردهای گوناگون خود در زمینه‌های تجارت الکترونیکی، سلامت، شهر هوشمند، سفر و گردشگری، بلاکچین، آموزش، حمل و نقل، نرم افزار و رسانه‌های دیجیتال و اجتماعی می‌پردازند.

آموزش و اعزام استارتاپ‌های ایرانی به نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰

به باور مسئولان دولتی ایران حضور شرکت‌های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰، منجر به آشنایی بیشتر آنها با فضای بین‌الملل و اکوسیستم استارتاپی جهانی و تعامل با طرح‌ها و فعالان بین‌المللی این حوزه می‌شود. به همین خاطر صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ارتقا سطح کیفی فعالیت شرکت‌های دانش بنیان‌ ایرانی و آشنایی تیم‌های ایرانی با طرح‌های بین‌المللی، در فرآیندی اقدام به آموزش، توانمندسازی و اعزام استارتاپ‌های ایرانی برای حضور در نمایشگاه جیتکس می‌کند.

در این فراخوان شرکت‌ها و شتابدهنده‌های دانش بنیان سراسر کشور می‌توانند برای حضور در بخش future stars نمایشگاه جیتکس، از تاریخ ۲۸ تیر تا ۸ مرداد در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی ثبت نام کرده و درخواست خود مبنی بر شرکت در این رویداد را ثبت و پس از تکمیل فرایند ثبت‌نام، وارد مرحله ارزیابی شوند. تمامی مراحل از ثبت‌نام تا ارزیابی و توانمندسازی و اعزام تیم‌ها، توسط سامانه تامین مالی و سرمایه گذاری کارن، به عنوان کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی، انجام خواهد گرفت.

برای ثبت‌نام در این رویداد می‌توانید به این لینک  و برای کسب اطلاعات کامل درباره تمام مراحل ارزیابی و توانمندسازی و اعزام تیم‌ها می‌توانید به سایت سامانه تامین مالی سرمایه‌گذاری کارن کراد مراجعه کنید.

 

نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰

دیدگاه کاربران

پیام‌های حاوی کلمات رکیک و توهین آمیز منتشر نخواهد شد