موسس چیلیوری به گروه اسنپ پیوست

۹۹/۰۸/۱۲

علیرضا صادقیان به عنوان مدیرعامل سابق هلدینگ کسب‌وکار نوین ایرانیان (iiVentures) که در دل خود استارت‌آپ‌های نت‌برگ، چیلیوری، دکتردکتر، tik8 و… را جای داده اعلام کرد با کنار گذاشتن اختلاف‌های گذشته به عنوان «معاون استراتژی» به گروه اسنپ پیوسته است. علیرضا صادقیان همیشه به عنوان فردی که بزرگترین منتقد گروه اسنپ  به دلیل آنچه او ایجاد انحصار […]

علیرضا صادقیان به عنوان مدیرعامل سابق هلدینگ کسب‌وکار نوین ایرانیان (iiVentures) که در دل خود استارت‌آپ‌های نت‌برگ، چیلیوری، دکتردکتر، tik8 و… را جای داده اعلام کرد با کنار گذاشتن اختلاف‌های گذشته به عنوان «معاون استراتژی» به گروه اسنپ پیوسته است.

علیرضا صادقیان همیشه به عنوان فردی که بزرگترین منتقد گروه اسنپ  به دلیل آنچه او ایجاد انحصار این گروه در بازار استارت‌آپی می‌خواند، شناخته می‌شود. صادقیان در رشته توییتی با اعلام اینکه به گروه اسنپ پیوسته نوشته است که با کنار گذاشتن اختلاف‌های گذشته به سمت معاون استراتژی گروه اسنپ منصوب شده است.

او در این توییت خود گفته است: «فعالیت من بعنوان یک کارآفرین طی ۱۰ سال گذشته در اکوسیستم استارتاپی تجارب زیادی برای من به همراه داشت. در این مدت افتخار همکاری با بیش از ۲۰۰۰ نفر را داشتم و باعث مباهات من است که هولدینگ iiVentures دروازه ورود افراد زیادی به این حوزه بود و در کنار هم اتفاقات مثبتی را رقم زدیم.»

او با اعلام اینکه ایجاد فضای یادگیری، پیشرفت و بهبود فضای کسب‌وکار اینترنتی هدفی بوده که طی سال‌ها همواره به دنبال آن بوده نوشته است: «بعد از تعامل با گروه اسنپ و با کنار گذاشتن اختلافات گذشته،از امروز با همان اهداف و در موقعیت کاری جدید بعنوان «معاونت استراتژی» گروه اسنپ، ساختن را ادامه خواهم داد.»

گروه اسنپعلیرضا صادقیان، در توییتر خود خبر از پیوستن به گروه اسنپ را داد

علیرضا صادقیان که بعد از ادغام چیلیوری با ریحون در دی ماه سال ۹۸ اعلام کرد که دیگر مدیرعامل هلدینگ کسب‌وکار نوین ایرانیان نخواهد بود و از این پس به عنوان مدیرعامل چیلیوری فعالیت خواهد کرد، امیدوار بود با ادغامی که اتفاق افتاده و همچنین پیروزی در پرونده شکایت علیه اسنپ‌فود در شورای رقابت، امکان ایجاد تغییرات بزرگ در بازار سفارش آنلاین غذا را داشته باشد. اما در نهایت در اواخر اسفند سال گذشته چیلیوری در اطلاعیه‌ای از پایان فعالیت خود به دلیل شیوع کرونا و البته آنچه این شرکت ادامه انحصار اسنپ‌فود خوانده بود، خبر داد.

در جدیدترین اتفاق هم کمتر از یک ماه پیش دیوان عدالت اداری رای شورای رقابت مبنی بر پایان انحصار اسنپ‌فود را باطل کرد. حالا به نظر می‌رسد صادقیان طی توافقاتی جنگ‌هایی که در چند سال گذشته با اسنپ‌فود، زیر مجموعه گروه اسنپ داشته را پایان داده و به شرکتی که همیشه منتقد نحوه فعالیت رقابتی آن در بازار بوده پیوسته است.

دیدگاه کاربران

پیام‌های حاوی کلمات رکیک و توهین آمیز منتشر نخواهد شد