جزئیات ثبت‌نام در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ مشخص شد

۹۹/۰۴/۲۸

پارک فناوری پردیس نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2020) را طی روزهای ۲۲ الی ۲۵ مرداد ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار می کند. اینوتکس ۲۰۲۰ با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» و با حضور «شرکت های فناور»، «استارتاپ ها»، «شتاب دهندها و مراکز رشد»، «منتورها و مشاوران»، […]

پارک فناوری پردیس نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2020) را طی روزهای ۲۲ الی ۲۵ مرداد ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار می کند. اینوتکس ۲۰۲۰ با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف» و با حضور «شرکت های فناور»، «استارتاپ ها»، «شتاب دهندها و مراکز رشد»، «منتورها و مشاوران»، «مخترعان»، «پارک های فناوری»، «دانشگاه ها»، «صندوق های جسورانه و سرمایه گذارن»، «ارائه کنندگان فضای کار اشتراکی»، «ارائه دهندگان خدمات تجاری سازی»، «برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی»، «کارگزاران تبادل (بروکرهای) فناوری» و «رسانه های استارتاپی» به صورت آنلاین و از طریق وب سایت این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

اینوتکس ۲۰۲۰ به دلیل همه گیری بیماری کرونا به صورت مجازی، از چهارشنبه ۲۲ مرداد الی شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹، برگزار می‌شود. اکثر بخش های نمایشگاه بر بستر اینترنت و اپلیکیشن اینوتکس برقرار خواهد بود و به منظور تسهیل حضور مخاطبان در نمایشگاه، زمان برگزاری رویدادهای اینوتکس از ساعت ۱۵ الی ۲۱ برنامه ریزی شده است. تعرفه‌های حضور در این نمایشگاه به شرح زیر به اطلاع می‌رسد:

ثبت‌نام زودهنگام تا پایان تیرماه
برای تمامی مشارکت‌کنندگان ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
از ۱ الی ۱۵ مردادماه
برای استارتاپ ها ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال و سایر شرکت‌های مشارکت‌کننده ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ثبت‌نام از ۱۵ الی ۲۰ مردادماه
برای استارتاپ ها ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال و سایر شرکت‌های مشارکت‌کننده ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال

خاطرنشان می­سازد که ثبت نام غرفه داران نمایشگاه از تاریخ ۱ تیرماه آغاز شده و علاقه مندان جهت حضور و معرفی محصولات و خدمات خود می توانید با مراجعه به سایت نمایشگاه به آدرس www.inotex.com اقدام به ثبت نام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱-۸۸۵۰۳۰۳۰ اقدام فرمایید.

اینوتکس ۲۰۲۰ شامل بخش‌هایی من جمله غرفه های مجازی، استیج، اینوتکس کوآپ، کافه سرمایه، پاویون مشاوران، فینال اینوتکس پیچ و اینوتکس بتل، اینوجوان، هاب رسانه، تجربه و اینوتکس گیم خواهد بود که می‌تواند برای آگاهی از جزئیات این بخش‌ها می‌توانید به وبسایت اینوتکس مراجعه کنید.

دیدگاه کاربران

پیام‌های حاوی کلمات رکیک و توهین آمیز منتشر نخواهد شد