تک نات (techknot)، رویدادی برای پیوند میان علوم داده و تکنولوژی

۹۹/۱۰/۱۸

در سال‌های اخیر اهمیت استفاده از داده در کسب و کار ها بسیار افزایش پیدا کرده است و کسب و کارهای بسیاری در دنیا به سمت داده محور شدن پیش رفته اند. در این بین، ایران نیز با توجه به داشتن ظرفیت های کافی از نظر نیروی انسانی متخصص و نیز نیاز بازار به توسعه […]

در سال‌های اخیر اهمیت استفاده از داده در کسب و کار ها بسیار افزایش پیدا کرده است و کسب و کارهای بسیاری در دنیا به سمت داده محور شدن پیش رفته اند. در این بین، ایران نیز با توجه به داشتن ظرفیت های کافی از نظر نیروی انسانی متخصص و نیز نیاز بازار به توسعه اپلیکیشن های داده محور، باید به این سو حرکت کند. در این راستا مجموعه لوپ تصمیم به برگزاری یک برنامه دو روزه به نام تک نات گرفته است که با دعوت از افراد متخصص در حوزه‌های مختلف مرتبط با توسعه اپلیکیشن‌های داده محور، جامعه برنامه نویسی و علوم داده و مدیران کسب و کار‌ را به سمت توسعه اینگونه اپلیکیشن‌ها سوق دهد.

تک نات از دو بخش تِک (tech) و نات (knot) که به معنی تکنولوژی و گره است، تشکیل شده است و این اسم از آن جهت انتخاب شده است که هدف ایجاد گره بین تکنولوژی‌های توسعه اپلیکیشن از یک سو و علوم داده و هوش مصنوعی از سویی دیگر است.

شرکت کنندگان این رویداد، شامل مهندسان نرم افزار و توسعه دهندگان اپلیکیشن خواهند بود که قصد دارند تا به حوزه توسعه اپلیکیشن های داده محور وارد شوند. از سویی دیگر، دسته دیگر شرکت کنندگان را متخصصان حوزه های یادگیری ماشین، مهندسی داده و کلان داده، تشکیل می‌دهد که می‌خواهند دانشی از توسعه اپلیکیشن ها بدست آورند تا ایده های خود را در این حوزه عملی نمایند. به علاوه دسته سوم شرکت کنندگان را مدیران کسب کار، دانشجویان و کلیه علاقه مندان به حوزه های مختلف علوم داده  تشکیل می‌دهند.

امید است این برنامه بتواند قدمی در راستای پیشبرد صنایع داده و تکنولوژی ایران بردارد و بتواند با ایجاد شبکه‌ و آشنایی میان افراد متخصص در این حوزه ها، زمینه توسعه اپلیکیشن های داده محور و ایجاد استارتاپ ها و یا کسب و کار های مرتبط با این حوزه را فراهم سازد.

———————————————————————————————————————————–

آدرس تلگرام: @loopacademy

آدرس اینستاگرام: loopacademy_ir

آدرس سایت: loopacademy.io

با تک نات، از تجربیات متخصصین فعال حوزه‌های تکنولوژی و علوم داده در کسب و کار بهره‌مند شوید.

دیدگاه کاربران

پیام‌های حاوی کلمات رکیک و توهین آمیز منتشر نخواهد شد