راند دوم جذب سرمایه توسط ایسمینار

۹۹/۰۸/۱۸

با شیوع ویروس کرونا و خطرناک شدن روز به روز این ویروس، سازمان‌ها و کسب‌وکارها بیشتر از گذشته به برگزاری رویداد آنلاین و وبینار روی آورده‌اند. “ایسمینار” پلتفرم فعال در حوزه برگزاری وبینار و رویداد آنلاین از جمله سرویس‌هایی است که در دوران شیوع کورونا توانسته به رشد قابل توجه‌ای دست پیدا کند. مانوئل اوهانجانیاس، […]

با شیوع ویروس کرونا و خطرناک شدن روز به روز این ویروس، سازمان‌ها و کسب‌وکارها بیشتر از گذشته به برگزاری رویداد آنلاین و وبینار روی آورده‌اند.

ایسمینار” پلتفرم فعال در حوزه برگزاری وبینار و رویداد آنلاین از جمله سرویس‌هایی است که در دوران شیوع کورونا توانسته به رشد قابل توجه‌ای دست پیدا کند. مانوئل اوهانجانیاس، موسس و مدیرعامل ایسمینار اعلام کرد که در چند ماه گذشته آنها رشد ۱۰ برابری را در تمام شاخص‌هایی درآمدی، فروش، تعداد کاربر، تعداد برگزاری وبینار و … داشته‌اند و همین عامل هم باعث شده که آنها بتوانند راند دوم سرمایه را جذب کند.

وی مدعی است که به دنبال این رشد، ۴ صندوق سرمایه‌گذاری و یک Angel investor برای سرمایه‌گذاری روی ایسمینار اعلام آمادگی کردند و حتی کار با ۲ صندوق سرمایه‌گذاری هم تا مرحله عقد قرار داد رفت.

اما یک ماه پیش مجدد شرکت آیکن که یک بار هم روی ایسمینار سرمایه‌گذاری کرده بود به ما پیشنهاد سرمایه‌گذاری داد که در نهایت مورد قبول واقع شد. آنطور که او اعلام کرد، در این جذب سرمایه‌ که به بیش از ۱ میلیارد تومان می‌رسد درصدی از سهام ایسمینار نیز در اختیار شرکت آیکن قرار گرفته است.

دیدگاه کاربران

پیام‌های حاوی کلمات رکیک و توهین آمیز منتشر نخواهد شد