اپل استارتاپ جدیدی در زمینه توسعه فناوری‌ خریداری کرد

۹۹/۰۴/۶

اپل به تازگی از خرید استارتاپ جدیدی تحت عنوان Fleetsmith که در زمینه توسعه فناوری‌‌ و ارائه خدمات مرتبط با مدیریت دستگاه‌ها‌ فعالیت دارد، خبر داد. اپل با کمک فناوری‌ها‌ و نیروی کار این استارتاپ می‌تواند میزان استفاده از دستگاه‌ها‌ی مختلف خود از قبیل آیپد و مک را در سازمان‌ها‌ و نهادهای مختلف گسترش دهد. […]

اپل به تازگی از خرید استارتاپ جدیدی تحت عنوان Fleetsmith که در زمینه توسعه فناوری‌‌ و ارائه خدمات مرتبط با مدیریت دستگاه‌ها‌ فعالیت دارد، خبر داد.

اپل با کمک فناوری‌ها‌ و نیروی کار این استارتاپ می‌تواند میزان استفاده از دستگاه‌ها‌ی مختلف خود از قبیل آیپد و مک را در سازمان‌ها‌ و نهادهای مختلف گسترش دهد. با توجه به شرایطی که این روزها به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا بر جهان حاکم شده، Fleetsmith می‌تواند به بهترین شکل زمینه را برای راه‌اندازی و ارتباط سیستم‌ها‌ی موردنیاز سازمان‌ها‌ جهت کار در خانه فراهم کند.

بعد از راه‌اندازی سیستم‌ها‌، Fleetsmith می‌تواند بروزرسانی‌ها‌ی نرم‌افزاری را جهت افزایش امنیت دستگاه‌ها‌ برای شرکت‌ها‌ و افراد ارسال کند. همچنین، مجموعه‌ای از خدمات نیز در اختیار مدیران آی‌تی قرار می‌گیرد.

عملکرد خدمات این استارتاپ تقریبا شبیه به خدمات Jamf است و اگر کار با این ابزار را تجربه کرده باشید، حتما نمایی کلی از این گونه سرویس‌ها‌ را در ذهن‌ دارید. اما تفاوت اینجاست که خدمات Fleetsmith، تمرکز ویژه‌ای روی محصولات اپل دارد و حتی خدمات ارزان‌تری را برای استفاده از دستگاه‌ها‌ی اپل ارائه می‌دهد.

هنوز هیچیک از دو شرکت اپل و Fleetsmith، حرفی از مبلغ این قرارداد نزده‌اند. با این حال Fleetsmith در بیانیه خود نوشت که از پیوستن به تیم اپل بسیار خوشحال است. این استارتاپ همچنان به ارائه خدمات خود به مشتریان قدیمی‌و جدید ادامه می‌دهد.

دیدگاه کاربران

پیام‌های حاوی کلمات رکیک و توهین آمیز منتشر نخواهد شد